TUTU Princess


TUTU Princess powstało z miłości do nietuzinkowej mody, uwielbienia dla rzeczy niepowtarzalnych, pięknych oraz wykonanych z wysokiej jakości materiałów . Tworzymy z pasją, przyjemnością i ogromnym zaangażowaniem dlatego też nasze produkty powstają na indywidualne zamówienie. Z ogromna starannością dbamy o to aby zarówno małe i duże dziewczynki jak i młode i dojrzałe kobiety już od momentu zamówienia czuły, że tworzymy specjalnie dla nich! W tym celu dajemy ogromny wybór fasonów, tiulów i dodatków, kreatywność i profesjonalizm, tak aby we współpracy z nami stworzyły wymarzoną dla siebie i dziecka stylizację.

Jeden zakup - kilka zastosowań. Polecamy spódnice do sesji zaręczynowych z narzeczonym oraz na wieczory panieńskie i sesje zdjęciowe z druhnami i  koleżankami. Spódnice TUTU Princess świetnie sprawdzają się jako strój na przebranie w dniu ślubu, na pierwszy taniec lub jako kreacja na poprawiny.

Spódnice tiulowe dla druhen najlepiej prezentują się gdy są identyczne dla wszystkich pań. Natomiast nasze klientki wybierały również opcję spódnic w jednym fasonie ale różnych kolorach tiulu lub ten sam kolor lecz inny fason spódnicy.

Mała dziewczynka niosąca obrączki lub sypiąca kwiatki jest słodkim wstępem do  uroczystości ślubnej. Tiulowa kreacja TUTU Princess doda uroku chwili kiedy mała ksieżniczka idzie tuż przed panną młodą.