Sweet BOUQUET


"Z miłości do natury" czyli koncept nowej marki SweetBOUQUÈT.
 
Jesteśmy jedyną firmą na polskim rynku, która oferuje Swoim Wyjątkowym Klientom LuxuryBox'y wypełnione świeżymi kwiatami, pochodzącymi z ekologicznych, rodzimych szklarni. Nie tylko dodatkiem, ale przede wszystkim dewizą słodkiego bukietu są francuskie ciasteczka, które podbiły kunsztowne podniebienia całego świata.Makaroniki, to w pełni zdrowe i pożywne ciastka wypiekane ze 100% maki migdałowej importowanej z serca Francji.

Przy współpracy z marką KSIS powstała specjalna edycja Ślubnych Pakietów podziękowań zamkniętych w sygnowanym WEDDINGBOXIE. Wyselekcjonowane kwiaty zamknięte w luksusowym pudełeczku to doskonała forma niestandardowego upominku dla ukochanych Rodziców, Świadków, Chrzestnych i każdej innej Wyjątkowej Osoby, której w tym dniu Młoda Para pragnie wyrazić wdzięczność. SweetBOUQUET uwielbia wyzwania, dlatego z przyjemnością skomponujemy wszelakie personalizowane niespodzianki.

Smaki pełne kwiatów otwarte dla naszych Wyjątkowych Klientów to pierwsza w Polsce kawiarnia florystyczna mieszcząca się w prestiżowej Galerii Sfera w Bielsku-Białej.