Great Gatsby


O sesji wizerunkowej myślałyśmy od dawna a impulsem do jej powstania była najnowsza kolekcja Bourne i Badgley Mischka, która w sezonie jesień-zima 2015/2016 zachwyca kolorem, fakturami i przepychem zdobień. Kolekcja swoim klimatem wpisuje się w estetykę lat dwudziestych, trzydziestych, w których obserwujemy powrót kobiecości, połączenie kobiecego wdzięku i seksapilu z wyzwoleniem.

Piękne wnętrza, dodatki, stylizacje i zdjęcia byłby niczym bez genialnej modelki. Kiedy zapytałyśmy Ewę czy zechciałaby wziąć udział w naszej sesji zgodziła się od razu bo zakochana jest w stylu retro o czy możecie przeczytać na jej stroniewww.ewawojciechowska.pl (w zakładce RETRO). 

I tak wszystkie elementy zebrałyśmy w jedną całość tworząc niepowtarzalny klimat ameryki lat dwudziestych, trzydziestych, w roli głównej obsadzając wyjątkową kobietę o najpiękniejszych nogach w Polsce, która z całego serca zaangażowała się w projekt.

Jesteśmy podekscytowane tym wszystkim co dzieje się teraz w Ksis. Pękamy z dumy oglądając zdjęcia. Ale musimy uzbroić się w cierpliwość nim pokażemy Wam kompletny efekt.

Wszystkim PANIOM, które nam pomogły i zaangażowały się w projekt DZIĘKUJEMY!

modelka Ewa Wojciechowska
zdjęcia. Magdalena Piechota Photography
make up & hair. Uneel 
fascynatory. fascynatory
biżuteria. White Jasmine
stylizacja. Karolina i Kasia