« Sandałek Ariel3 perłowa biel | 799 zł »

th
th
th
th

Wasz ulubiony sandałek Ariel, w odświeżonej wersji, z biżuteryjną bransoletką z perełek, którą z łatwością wymienicie na klasyczny paseczek - powraca!

~

zdobienie – bransoletka z perełek w każdym pudełku.

kolor:

* NAPPA PEARSON skóra licowa -  perłowa biel

długości wkładek:

 

35

36

37

38

39

40

22,6 cm

23,3 cm

24  cm

24,6 cm

25,3 cm

25,9  cm

 

obcas:

8 cm

 

!

Chcesz personalizowaną ozdobę -  napisz w komentarzu do zamówienia jaką wybierasz

1. Komplet pasków z piórami  - cena kompletu plus 149 zł do ceny butów

2. Komplet pasków z kryształkami - cena kompletu plus 129 zł do ceny butów

3. Broszka 3D pióra  - cena kompletu plus 199 zł do ceny butów

Jeśli chcesz żeby, Twoje buty były wyjątkowe podaj w opisie zamówienia, jaką ozdobę wybierasz: 1,2 czy 3 (powyżej) a my przygotujemy te wyjątkowe i personalizowane, czyli Twoje wymarzone buty ślubne. 

CHCESZ TERAZ WPŁACIĆ 70% WARTOŚCI ZAMÓWIENIA? WPISZ ZALICZKA70% W MIEJSCU KOD RABATOWY - A POZOSTAŁĄ KWOTĘ TJ. 30% DOPŁACISZ W MOMENCIE ODBIORU ZAMÓWIENIA.

 

Materiały, z których wykonujemy nasze sandałki:

_____

Cholewka:  skóra licowa -zaliczana do najszlachetniejszych skór, stosowana na wierzchy luksusowego obuwia.

Podeszwa: tuniskór, czyli swoim wyglądem łudząco przypomina skórę a łączy w sobie trwałość gumy i walory estetyczne skórzanej podeszwy. Zaletą tuniskóru jest lepsza przyczepność do podłoża. Buty z taką podeszwą zaliczane są do obuwia wyższej klasy.

Podszewka i wyściółki: najlepszej jakości podszewka kozia licowa. Podszewka kozia jest delikatniejsza i stosowana w obuwiu najwyższej klasy

 

Proszę przeczytaj.

Prosimy o przemyślane zakupy ponieważ buty zostaną wyprodukowane specjalnie dla Ciebie według Twoich potrzeb i Twojego zamówienia, dlatego też nie przysługuje Ci prawo zwrotu (art. 38 pkt. 3 ustawy o prawach konsumenta).

Zamówienia złożone w opcji przedsprzedaży realizowane będą w przewidywanym terminie do 30 kwietnia 2023. Dokładna data będzie przekazywana indywidualnie każdej Klientce, więc zadbaj o pozostawienie numeru telefonu do siebie.

 

 

 

 Inne produkty z tej kolekcji