« Pantofelki Charlotte z piórami|1099 zł »

th
th

NOWOŚĆ - pantofelek z "pękniętą piętką" Charlotte. Klasyczny i ponadczasowy fason w połączeniu z modowym akcentem daje piorunujący efekt. Biżuteryjna i trójwymiarowa broszka - pióra jest bezapelacyjnie dodatkiem w duchu szlachetnego i wyrafinowanego GLAMOUR. Obok tych pantofelków nie możesz przejść obojętnie. Zwiewność formy daje Ci wyjątkowy model. Wykonałyśmy buciki z najdelikatniejszego Włoskiego atłasu dopieszczając je unikatową ozdobą.  

Chcesz przymierzyć nasze pantofelki? Umów się na kameralną przymiarkę w butiku.Nie możesz do nas dojechać? Napisz, lub zadzwoń a zrealizujemy dla Ciebie zamówienie indywidualne.

Broszka z piór.

kolor:

* RASO MARCCIACIO – szlachetna łamana biel.

 

długości wkładek z czubeczkiem:

35

36

37

38

39

40

23 cm

23,5 cm

24  cm

24,6 cm

25 cm

25,6  cm

obcas8 cm

Materiały, z których wykonujemy nasze pantofelki:

_____

 

Cholewka: RASO MARCCACIO, czyli satyna – rodzaj atłasu.

Podeszwa: tuni skór, czyli swoim wyglądem łudząco przypomina skórę a łączy w sobie trwałość gumy i walory estetyczne skórzanej podeszwy. Zaletą tuni skóru jest lepsza przyczepność do podłoża. Buty z taką podeszwą zaliczane są do obuwia wyższej klasy.

Podszewka i wyściółki: najlepszej jakości podszewka kozia licowa. Podszewka kozia jest delikatniejsza i stosowana w obuwiu najwyższej klasy.

 

 

 

 

 Inne produkty z tej kolekcji