« Pantofelek Charlotte z piórami | 999 zł »

th
th
th

NOWOŚĆ - pantofelek z "pękniętą piętką" Charlotte. Klasyczny i ponadczasowy fason w połączeniu z modowym akcentem daje piorunujący efekt. Biżuteryjna i trójwymiarowa broszka - którą wybierzesz sama - pióra lub perły jest bezapelacyjnie dodatkiem w duchu szlachetnego i wyrafinowanego GLAMOUR. Obok tych pantofelków nie możesz przejść obojętnie. Zwiewność formy i możliwość personalizacji daje Ci wyjątkowy model. Wykonałyśmy buciki z najdelikatniejszego - Włoskiego atłasu dopieszczając je unikatową ozdobą, którą? Zdecyduj sama.

 

Broszka z piór

Ozdoba z pereł.

 

kolor:

* RASO MARCCIACIO – szlachetna łamana biel.

 

długości wkładek z czubeczkiem:

35

36

37

38

39

40

23 cm

23,5 cm

24  cm

24,6 cm

25 cm

25,6  cm

obcas:

8 cm

Jeśli chcesz żeby, Twoje buty były wyjątkowe podaj w opisie zamówienia, jaką ozdobę wybierasz: broszka pióra czy ozdoba z pereł a my przygotujemy te wyjątkowe i personalizowane, czyli Twoje wymarzone buty ślubne. 

CHCESZ TERAZ WPŁACIĆ 70% WARTOŚCI ZAMÓWIENIA? WPISZ ZALICZKA70% W MIEJSCU KOD RABATOWY - A POZOSTAŁĄ KWOTĘ TJ. 30% DOPŁACISZ W MOMENCIE ODBIORU ZAMÓWIENIA.

 

Materiały, z których wykonujemy nasze pantofelki:

_____

 

Cholewka: RASO MARCCACIO, czyli satyna – rodzaj atłasu.

Podeszwa: tuniskór, czyli swoim wyglądem łudząco przypomina skórę a łączy w sobie trwałość gumy i walory estetyczne skórzanej podeszwy. Zaletą tuniskóru jest lepsza przyczepność do podłoża. Buty z taką podeszwą zaliczane są do obuwia wyższej klasy.

Podszewka i wyściółki: najlepszej jakości podszewka kozia licowa. Podszewka kozia jest delikatniejsza i stosowana w obuwiu najwyższej klasy.

 

Proszę przeczytaj.

Prosimy o przemyślane zakupy ponieważ buty zostaną wyprodukowane specjalnie dla Ciebie według Twoich potrzeb i Twojego zamówienia, dlatego też nie przysługuje Ci prawo zwrotu (art. 38 pkt. 3 ustawy o prawach konsumenta).

Zamówienia złożone w opcji przedsprzedaży realizowane będą w przewidywanym terminie do 30 kwietnia 2023. Dokładna data będzie przekazywana indywidualnie każdej Klientce, więc zadbaj o pozostawienie numeru telefonu do siebie.

 

 

 Inne produkty z tej kolekcji