Poznajmy się. Znasz historię o Kopciuszku?


Widzisz buty? Nie, a dlaczego? Są dwie możliwości, pierwsza Panna Młoda woli je chować pod sukienką, bo są brzydkie a druga, są mało wygodne i już ją ocierają więc nie ma się czym chwalić, bo marzy żeby je zdjąć.

Czy naprawdę tak musi być?

 

Bajka o Kopciuszku jest dowodem na to, że wystarczy jedna ale wyjątkowa para butów, która odmieni Twoje życie. Chcesz wiedzieć co to znaczy wyjątkowa para butow ślubnych?

Wiesz, że najważniejsze jest niewidoczne dla oka?

To kozia wyściółka w naturalnym odcieniu – nie lakierowana BROŃ BOŻE, z wbudowaną poduszką na długości wkładki wewnętrznej dba o Twój komfort w trakcie ślubu i wesela. To wyprofilowany obcas, wygodne kopyto i ta atłasowa cholewka..Podeszwa to tuni skór, czyli skóra z kroplą gumy zapewniają Ci najlepsza przyczepność z parkietem. To gwarancja, że nie będziesz się ślizgać bez względu na to czy będziesz szkła po posadzce w Kościele, panelach na sali, wykładzinie czy nawet trawie…

 

A to że każdy model naszych butów ślubnych jest piękny to jedynie…dodatek.

Wygodne i piękne buty ślubne naprawdę istnieją. Jedyne co musisz to umówić się w naszym ślubnym butiku na przymiarkę, czyli mierzenie butów ślubnych. Zaufaj nam a wspólnie znajdziemy tą jedyną parę dla Ciebie.

Zapraszamy do naszego butiku w Warszawie, przy Słowackiego 27/33.