Kupuje buty ślubne - po co mi przymiarka?


Witaj nasza PM ♥!

Kupno butów ślubnych to nie lada wyzwanie. To właśnie TĘ PARĘ założysz na cały dzień i całą noc.

To do niej, przy Twojej klasycznej długiej sukni ślubnej - tył będzie pasowany do wysokości obcasa a przód, jeżeli ze zdobieniami, będzie ciut krótszy - tak aby wydobyć ozdobę na nosku a Twoja suknia miała piękną linię.

Przymiarka w Ksis to nasze indywidualne spotkanie z Tobą, podczas którego dobierzemy dla Ciebie odpowiedni model, wysokość obcasa, kolor i biżuteryjne zdobienie. To Twój czas, kiedy my jesteśmy dla Ciebie żebyś znalazła WYMARZONE BUTY ŚLUBNE, czyli takie które cudownie dokończą Twoją stylizację lub będą jej dominującym dodatkiem, takie które będą elementem kolorystycznym Twojego wesela, takie które ozdobią i będą korespondowały z resztą dodatków a przede wszystkim takie, które pozowlą Ci cudownie bawić się całą noc.

 

Tak jak dobierasz suknię do swojej sylwetki, tak samo pozwól nam ubrać Twoje stopy w MODEL IDEALNY, bo stopy też czasami potrzebują modelowania. Zaufaj nam. We współpracy z wieloma cenionymi projektantkami wiemy jak ważne są buty - te Twoje, te jedyne. W idealnym rozmiarze, dobrze dobranym kroju, z racjonalną wysokością obcasa, z niepowtarzalnym biżuteryjnym zdobieniem, w pięknym kolorze i wyłącznie wykonane z naturalnych materiałów - tak abyś tańcząc czuła się jak podczas finałowej sceny w Dirty Dancing ♥ 

Jeszcze nie umówiłaś bezpłatnej przymiarki z naszą stylistką ślubną?

Napisz (showroom@ksis.pl), zadzwoń (504.664.002). Z przyjemnością spotkamy się z Tobą!

Bo dla nas buty to filozofia  ♥ siostry Ksis