Jej wysokość but - małe dzieło sztuki na obcasie, które kradnie spojrzenia


 

Białe – przecież to typowo ślubny kolor. Kolorowe – czy będą pasowały do pozostałych dodatków i oprawy wesela? Wysokie – czy wytrzymasz całą noc w szpilkach? Niskie – nie wysmuklą tak sylwetki. Zdobione – czy będą zahaczały o dół sukni? Gładkie – to żadne tam wyjątkowe, to możesz je kupić na ostatnią chwilę. Po co tyle hałasu o but, którego nie widać spod sukienki?

Kochane Panny Młode – ślubny but to filozofia. Dla nas buty to małe dzieła sztuki na obcasie. W naszych kolekcjach każdy model ma swoją kobiecą nazwę i z każdym projektem wiąże się inna historia. Ale zanim nam zaufacie i nas odwiedzicie w butikach lub zajrzycie do naszego sklepu online, to specjalnie dla Was przygotowaliśmy kilka wskazówek, które umilą Wam ślubne zakupy i pomogą w wyborze tych wymarzonych.

Po pierwsze – komfort, czyli wygoda!

Co sprawia, że buty są wygodne? Na pewno materiał, z jakiego są wykonane, a także kilka innych kryteriów, np. wysokość obcasa, wykonanie, rodzaj podeszwy. But ślubny tak jak Wasza suknia, musi być skrojony na miarę – miarę Twojej stopy. Wyeksponować to co w niej najpiękniejsze lub ukryć niektóre jej mankamenty. Tak żebyś nasza panno młoda, w każdym momencie ślubnej uroczystości czuła się piękna i komfortowo. Inne modele będą pasowały na węższe a inne na tęższe stopy. Nie każda z nas lubi sandałki, gdzie z pewnością wygody dodaje paseczek wokół kostki. Tutaj ważna jest przymiarka, dlatego zapraszamy do butików, gdzie osobiście doradzimy Wam odpowiedni fason, kolor i wysokość obcasa.

Materiał

Czyli to, z czego wykonane są Wasze buty będzie miało duży wpływ na Wasz komfort w tym dniu. Nigdy sztuczne materiały nie dadzą takiego komfortu jak naturalna skóra. Jeżeli materiał, z jakiego wykonane są wasze ślubne buty będzie dobrej jakości, pozwoli Wam to spokojnie i komfortowo przetańczyć całą noc. Jeżeli natomiast zdecydujecie się na buty ze sztucznych materiałów, musicie liczyć się z tym, że prędzej czy później stopy dadzą o sobie znać.  Szukajcie najdelikatniejszych materiałów – skóra kozia, zamsz, satyna, przewiewna siatka – to są materiały, które wykorzystujemy w kolekcjach i które są szalenie miękkie i delikatne. To co sprawia, że nasze buty są wyjątkowe to obok naturalnej wkładki wewnętrznej wykonanej z koziej skóry, mamy także w każdym modelu wbudowaną poduszeczkę żebyś stojąc w szpilkach powiedziała nam, że czujesz się jak w kapciuszkach.

Wysokość obcasa

Nie każda z nas dobrze czuje się w szpilkach. Są takie kobiety, które nie wyobrażają sobie życia w innych butach niż szpilki, są też takie, które w takich butach się okropnie męczą, a trening chodzenia jeszcze bardziej frustruje. Wybierzcie taką wysokość i taki obcas, do którego jesteście przyzwyczajone. Dzień ślubu nie jest dobrą okazją do eksperymentowania w tym zakresie.   

Kolor

Możecie pójść w dwóch kierunkach – albo kupić buty ślubne w tradycyjnym białym kolorze, albo zdecydować się na buty kolorowe.  Łamane biele są klasyczne i szlachetne, zawsze pięknie odbijają wszystkie biżuteryjne elementy. Biel jest ponadczasowa i nie tylko zarezerwowana dla branży ślubnej. Wybierając z kolei buty kolorowe często słyszymy, że później łatwiej sprawdzają się w innych stylizacjach. To prawda – szampan, perłowy róż, subtelne srebro czy złoto to delikatna paleta kolorów, które często wykorzystujecie na swoich ślubach. Najważniejsze jest żebyśmy wspólnie znalazły tę parę idealną, analizując Waszą stylizację i starając się nakreślić Waszą wizję samych siebie w tym dniu. Pamiętajcie każda z nas jest inna i tak samo modne są białe buty ślubne, jak i kolorowe. One muszą pasować do Ciebie, Twojej stylizacji i Twojej wizji w tym dniu.

 

Suknia ślubna i styl uroczystości

Buty powinny pasować do całości. Są kropką nad „i”, korespondują z Twoją biżuterią, są detalem, który decyduje o efekcie. 

Twoja osobowość

To najważniejszy punkt i wskazówka dla Was Panny Młode. Pamiętajcie – najważniejsze to ubrać się, a nie przebrać – tej zasady powinna trzymać się każda z Was. Wybierajcie tylko takie kroje, materiały i modele, które są bliskie Waszym gustom i temu, w czym dobrze czujecie się na co dzień. Nie dajcie się zwariować i nie decydujcie się na dodatki nie w Waszym stylu, tylko dlatego, że ktoś inny tak uważa, czy taka jest moda, czy tak będzie lepiej. To Wy jesteście najważniejsze, najpiękniejsze i #bedziepieknie a #naszepannymlodesanajlepsze

 

Poradnik powstał przy współpracy z https://wspolna-droga.pl POLECAMY!

Fot. @5czwartych