Jej wysokość BUT


 

Zastanawiasz się jakie te buty ślubne mają być? Białe - przecierz to typowo ślubny kolor. Kolorowe - czy będą pasowały do pozostałych dodatków i oprawy wesela? Wysokie - czy wytrzymasz całą noc na szpilkach? Niskie - nie wysmuklą tak sylwetki. Zdobione - będą zachaczały o dół sukni? Gładkie - to żadne tam wyjątkowe, to możesz je kupić na ostatnią chwilę. Po co tyle hałasu o but, którego nie widać spod sukienki?

Nasze PM skorzystajcie z naszych kilku cenny wskazówek!

 

 1. Po pierwsze - wygoda! To sprawa najważniejsza, bo czeka Was dużo godzin chodzenia i tańczenia w Waszych ślubnych butach i chyba nie wymaga to zbyt długiego komentarza. Co sprawia, że buty są wygodne? Na pewno materiał, z jakiego są wykonane, a także kilka innych kryteriów, np. wysokość obcasa, wykonanie, rodzaj podeszwy.

2. Materiał - to, z czego wykonane będą Wasze buty będzie miało duży wpływ na Waszą wygodę. Nigdy sztuczne materiały nie dadzą takiego komfortu jak naturalna skóra. Jeżeli materiał, z jakiego wykonane będą wasze ślubne buty będzie wysokiej jakości, pozwoli Wam to spokojnie i komfortowo przetańczyć całą noc. Jeżeli natomiast zdecydujecie się na buty ze sztucznych materiałów, musicie liczyć się z tym, że prędzej czy później stopy dadzą o sobie znać. 

3. Wysokość obcasa - nie każda z nas „urodziła się” w szpilkach ;) Są takie kobiety, które nie wyobrażają sobie życia w innych butach niż szpilki, są też takie, które w takich butach się okropnie męczą a trening chodzenia jeszcze bardziej frustruje. Wybierzcie taką wysokość i taki obcas, do którego jesteście przyzwyczajone, dzień ślubu nie jest dobrą okazją do eksperymentowania w tym zakresie.   

 4. Kolor - możecie pójść w dwóch kierunkach i albo kupić buty ślubne w tradycyjnym białym kolorze, albo zdecydować się na buty kolorowe.  Łamane biele są nieśmiertelne, sprawdzają się również delikatne pastele - wanilia i pudrowe róże. Dopuszczalne są także odważniejsze kolory takie, jak magenta, fiolet, chaber, ale należy doierać je bardzo rozważnie i z planem. Ten dodatek jak każdy należy dopasować do osobowości, sukni, stylu Panny Młodej, klimatu wesela i miejsca w którym się ono odbywa.

5. Suknia ślubna i styl uroczystości -  Buty powinny pasować do całości 

6. Twoja osobowość - Najważniejsze to ubrać się, nie przebrać - tej zasady powinna trzymać się każda Panna Młoda. Wybierajcie tylko takie kroje, materiały i modele które są bliskie Waszym gustom i temu w czym dobrze czujecie się na co dzień. Nie dajcie się zwariować i nie decydujcie się na dodatki nie w Waszym stylu tylko dlatego, że ktoś inny tak uważa. To Wy jesteście najważniejsze!!!

 

A poniżej garść inspiracji od Klientek Ksis - enjoy ladies & let's go shopping  ♥