Chcemy żeby każda z naszych Klientek czuła się jak księżniczka...


  

Mowa oczywiście o Ksis Wedding Shoes, do którego powinna trafić każda Panna Młoda szukająca nie tylko idealnych butów ślubnych, ale również ślubnych dodatków. Jakiś czas temu miałam okazję poznać Kasię Koczdańską – Szymańską – połowę duetu Ksis. Nie odpuściłam okazji do zadania jej kilku pytań.

MIZZLE: Pewnie to pytanie będzie banalne, ale chyba musimy od niego zacząć. Skąd wziął się pomysł na projektowanie butów ślubnych?

Kasia Koczdańska – Szymańska: Odpowiedź też jest banalna… Z własnego doświadczenia i niszy na rynku. 10 lat temu, podczas przygotowań do swojego ślubu i wesela, wszystkie dodatki, czyli buty, ozdoby do włosów i biżuterię kupiłam i sprowadziłam z zagranicy. Pomyślałam: kurczę, dlaczego my kobiety mamy szukać półśrodków, chować buty pod sukienką, kupować je na ostatnią chwilę? My kobiety kochamy buty. Na szpilkach czujemy się seksownie. Jesteśmy piękne i pewne siebie. Do tego doszedł twórczy pierwiastek w postaci siostry, na co dzień wspólniczki, i oto jest Ksis Wedding Shoes – nasze królestwo♥

 

MIZZLE: Tworzycie autorskie kolekcje, ale w swojej ofercie macie również buty od innych projektantów. Pewnie Panny Młode często pytają o bardzo pożądane szpilki Badgley Mischka?

Kasia Koczdańska – Szymańska: Duet Amerykanów to marka pożądana na całym świecie. Tym bardziej jest nam miło, że panowie są z nami od samego początku, od pierwszego kameralnego butiku. A nasza współpraca nadal jest ekskluzywna, wyjątkowa i szalenie owocna. Buty Badgley Mischka są chyba najczęściej fotografowanymi butami na świecie. A po ich flagowe projekty jak kiedyś Blossom, a teraz KiaraGoregous czy Gweny przyjeżdżają do naszych butików Panny Młode z całej Polski i nie tylko.

MIZZLE: Pierwszy raz natrafiłam na Waszą markę podczas oglądania jednego z programów Izabeli Janachowskiej. Często trafiają do Was kobiety, które zobaczyły szpilki w telewizji i stwierdziły, że muszą je mieć?

Kasia Koczdańska – Szymańska: Magia telewizji pomaga. Oczywiście. Szczególną sympatią darzymy Izę Janachowską i jej programy. Autentyczność Izy w połączeniu z merytoryczną wiedzą i nieschodzącym z ust uśmiechem poskutkowała wspólnymi nagraniami, jak i wspólną współpracą podczas prezentacji jej autorskiej kolekcji sukien ślubnych w 2018 roku. Kupujemy oczami, ale zawsze powtarzamy naszym Klientkom: zdjęcie butów w internecie to jedno, na półce to drugie, a tak naprawdę liczy się założenie butów na stopę, tak jak w historii o Kopciuszku. Wybieramy i dobieramy wymarzone buty ślubne tak samo jak suknie w salonach ślubnych, bo ślubny but to filozofia. Odpowiednie tkaniny, wyprofilowanie, wysokość obcasa, biżuteria, tonacja… i tak godzinami. Czasami nasze Panny Młode śmieją się, że dłużej wybierają buty niż suknię. ????

Chcesz dowiedzieć się więcej nasza Panno młoda? Zapraszamy tutaj: https://www.mizzle.pl/slub/wywiady-mizzle-ksis-chcemy-zeby-kazda-z-naszych-klientek-czula-sie-jak-ksiezniczka/?fbclid=IwAR3Iv4XfJEmaBiC7aeM_9j-grNUi2JWbxNVq1TF352nj4SwN52QEi7TmNyA

 

Ksis wedding shoes to Twoje buty ślubne♥  

Umów się na bezpłatną przymiarkę z naszą stylistką i znajdź swoje wymarzone buty ślubne.

Zadzwoń 504674002.

Zapraszamy, siostry Ksis